Calendar

«
Maj 2020
»
pn wt śr cz pt sb nd
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

FOOD INTERACTIVE DAYS

6-7 lutego 2019Wyobraźmy sobie miejsce, która łączy wystawę targową, spotkania w formie warsztatów oraz przestrzeń barową idealną do networkingu. Do tego dodajmy jeszcze dwa dni rozmów z profesjonalistami z branży HoReCa, spotkania z gośćmi specjalnymi oraz ogromną dawkę wiedzy. Łącząc te wszystkie elementy otrzymamy pełen obraz nowego wydarzenia na kulinarnej mapie Polski – Food Interactive Days.

Coś się kończy, coś się zaczyna

Nowe wydarzenie przynosi ze sobą świeże spojrzenie i innowacyjne podejście do potrzeb odbiorców z sektora HoReCa. Food Interactive Days przygotowane we współpracy z naszymi klientami zastąpi dawne Targi FOOD-to-GO, które przez 8 lat gościły na pomorskim wybrzeżu.

Program imprezy obejmować będzie m.in.: szeroką ofertę szkoleń dla kadry zarządzającej i dla obsługi obiektów gastronomicznych, seminaria poświęcone tematyce HR, warsztaty fotografii kulinarnej i aranżacji wnętrz czy też spotkania z ekspertami od budowania wizerunku w mediach społecznościowych. Nowa formuła połączona będzie ze szkoleniami produktowymi oraz z wystawą, na której prezentowana będzie kompleksowa oferta dla gastronomii, w tym wyposażenie, urządzenia, artykuły aranżacji wnętrz i produkty spożywcze.


Go to Drink  or Drink to Go?

Nieodłączną częścią Food Interactive Days jest strefa Go to Drink oferująca restauratorom produkty i usługi, które wzbogacą każdą strefę barową i przyciągną kolejnych klientów. Centralnym punktem na mapie wydarzenia będzie specjalny interaktywny bar. To tu będzie można spróbować nowości serwowanych na rynku, porozmawiać z klientami przy filiżance kawy, podpatrzeć mistrzów sztuki baristycznej i barmańskiej, a także samemu zdobyć nową wiedzę i umiejętności podczas warsztatów, pokazów i szkoleń.Więcej informacji:
 https://foodinteractivedays.pl/pl/