Menu

FUTURE3

Największe pomorskie targi pracy dla branży IT - Future3 - to już szósta edycja!

19 października w gdańskim AMBEREXPO zaprezentują się firmy z branży IT.

Już 19 października odbędzie się VI edycja Targów Pracy IT - Future3. W gdańskim AMBEREXPO zaprezentuje się około czterdziestu firm z branży IT - dla uczestników przygotowano nie tylko spotkania z przedstawicielami najlepszych firm z całej Polski, ale również cykl wykładów technicznych, warsztatów dotyczących programowania i rozwoju zawodowego, a także konkursy z atrakcyjnymi nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, przed wydarzeniem należy się zarejestrować.

W ramach Future3 w AMBEREXPO zaprezentują się czołowe firmy IT, które przedstawią bogatą ofertę rekrutacyjną. Future3 to doskonała okazja na poznanie potencjalnych pracodawców i zrobienie pierwszego kroku na ścieżce kariery w branży IT. To także okazja dla programistów z doświadczeniem, aby w ciągu jednego dnia porównali oferty kilkudziesięciu firm.

Dla uczestników przygotowano szereg atrakcji: przez cały dzień, na scenie głównej targów odbywać się będą wykłady techniczne, prowadzone przez ekspertów-praktyków z branży, którzy w ich trakcie podzielą się swoim bogatym doświadczeniem. Dla zainteresowanych przygotowano także cykl warsztatów technicznych i HR-owych, na które obowiązują osobne zapisy. Wśród wystawców znajdą się takie firmy jak: Dynatrace, LPP, Nordea czy Astek.

Ponadto zorganizowana będzie Strefa Rozwoju, w obrębie której uczestnicy targów będą mogli uzyskać cenne wskazówki dotyczące budowania swojej kariery, a także skonsultować wygląd swojego CV z ekspertami HR. To świetna okazja, aby porozmawiać o możliwościach rozwoju w branży IT ze specjalistami, którzy wskażą najlepsze rozwiązania oraz zaproponują dalsze kroki na ścieżce kariery.

W trakcie targów pracy IT Future3 uczestnicy będą mieli możliwość poznania ofert szkoleniowych zaprezentowanych przez czołowe trójmiejskie szkoły programowania. Dla osób, które rozpoczynają pracę w branży IT będzie to okazja, aby uzyskać więcej informacji na temat kursów programowania, które mogą przyspieszyć karierę.

Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w dwóch konkursach. Jednym z nich będzie konkurs kodowania, podczas którego zadaniem uczestników będzie rozwiązanie zadań o różnym stopniu trudności i zebranie jak największej liczby punktów. Drugim z nich będzie konkurs SMS, podczas którego liczyć się będzie szybkość odpowiedzi na zadane przez organizatorów pytania. Na zwycięzcę konkursu programowania czeka płatny staż w firmie Dynatrace, a w puli nagród znajdują się słuchawki Beats, głośnik JBL, klawiatura Razer BlackWidow oraz gadżety.

Osoby zainteresowane udziałem w Future3 z Trójmiasta na miejsce zawiozą i odwiozą po wydarzeniu bezpłatne autobusy. Przygotowano także bezpłatny transport dla uczestników na targi i z powrotem z następujących miast: Olsztyn, Bydgoszcz, Toruń i Koszalin.

Wydarzenie jest bezpłatne, zarejestruj się już dzisiaj! www.future3.pl/rejestracja

Znajdź nas na Facebooku!

Więcej informacji:
www.future3.pl