ECOMMERCE BALTIC EXPO

XII Targi eHandlu - cały handel online w jednym miejscu!

10 maja 2017 odbędą się XII Targi eHandlu w Gdańsku! Ich motyw przewodni to eCommerce Baltic EXPO - zarówno tematyka, jak i profil Wystawców będzie związany m.in. z ekspansją zagraniczną.

Kogo spotkasz na Targach?


Naszymi Wystawcami zostają providerzy usług dla ecommerce, od firm kurierskich i logistycznych, przez sprzedające rozwiązania SaaS, po systemy CRM i ERP.

Jednego dnia, w jednym miejscu zbierze się 150 Wystawców z branży eCommerce (m.in. Polski, Niemiec, Austrii, Czech, Rumunii, Ukrainy, Wielkiej Brytanii oraz krajów skandynawskich) oraz ponad 4000 uczestników - zarówno przedstawicieli e-sklepów, jak i dystrybutorów usług związanych ze sprzedażą przez Internet.

Co więcej, zorganizowane zostaną cztery sceny prezentacyjne, na których wystąpi 32 ekspertów branży handlu online - a każdy z nich przedstawi praktyczne rozwiązania problemów, z jakimi spotyka się branża.

W jaki sposób można uczestniczyć w Targach?


Jeśli chcesz odwiedzić Targi eHandlu, poznać ofertę Wystawców i wysłuchać prezentacji - wystarczy dokonać darmowej rejestracji na naszej stronie, dokładnie TUTAJ.

Oczywiście można również zaangażować się jako Wystawca. Na stronie z mapą stoisk zamieszczona jest pełna oferta wraz z dostępnymi lokalizacjami.

Wkrótce pojawi się także opcja zgłoszenia swojego tematu prezentacji - będziemy informować na bieżąco!

A jeśli chcesz wiedzieć jak wypadniesz w roli Wystawcy czy prelegenta… wystarczy zobaczyć relację z ostatniej edycji :)Chcesz wiedzieć więcej?


Przejrzyj dokładnie naszą stronę WWW - a jeśli już to zrobiłeś, skontaktuj się z nami!

Paweł Podjacki
Project Manager
Tel. +48 721 954 134
E-mail: targiehandlu@targiehandlu.pl