Sekretariat

tel. 58 554 92 00
sekretariat@mtgsa.com.pl

poniedziałek - piątek 8:00 - 16:00

Centrum Wystawienniczo-Kongresowe AMBEREXPO
ul. Żaglowa 11, 80-560 Gdańsk
 

Rzecznik prasowy

Zarząd

Dyrektorzy

Dorota Okoniewska
dyrektor sprzedaży
tel. 58 554 91 55
dorota.okoniewska@mtgsa.com.pl

Maciej Sieciński
dyrektor ds. technicznych
tel. 58 554 91 71
kom. 727 400 610
maciej.siecinski@mtgsa.com.pl

Jolanta Kołakowska-Sochaczewska
dyrektor ds. finansowych
tel. 58 554 92 00
kom. 669 222 775

Joanna Czauderna-Szreter
dyrektor ds. artystycznych
tel. 58 554 91 48
kom. 601 894 336
joanna.czauderna@mtgsa.com.pl

Maria Makuś-Leszman
zastępca dyrektora ds. technicznych
tel. 58 554 91 40
kom. 605 292 861
maria.leszman@mtgsa.com.pl

Imprezy

AMBERIF
prof. Sławomir Fijałkowski
kurator targów
tel. 58 554 91 34
slawomir.fijalkowski@mtgsa.com.pl

Anna Pilch
manager projektu
tel. 58 554 91 07
kom. 663 788 800
anna.pilch@mtgsa.com.pl

BALT MILITARY EXPO / EUROPOLTECH
Marek Buczkowski
dyrektor projektu
tel. 58 554 92 13
kom. 693 448 814
fax 58 554 93 13
military@mtgsa.com.pl
 
FREE TIME FESTIWAL
Dorota Solochewicz
dyrektor projektu
tel./ fax 58 554 92 04
kom. 601 894 332
dorota.solochewicz@mtgsa.com.pl
 
URODA
Anna Klein
manager projektu
tel. 58 554 92 11
kom. 663 707 700
anna.klein@mtgsa.com.pl

FOODEXPO
Beata Wójcikiewicz
manager projektu
tel. 58 554 91 33
kom. 695 650 717
fax 58 554 91 35
beata.wojcikiewicz@mtgsa.com.pl
 
JARMARK BOŻONARODZENIOWY / 
JARMARK ŚW. DOMINIKA

Adam Aleksiejuk
manager projektu
tel. 58 554 93 48, 58 554 92 83, 58 554 91 59
kom. 601 060 331
adam.aleksiejuk@mtgsa.com.pl
 
POLFISH / GRA I ZABAWA
Monika Pain
manager projektu
tel. 58 554 93 62
kom. 695 330 699
fax 58 554 92 11
monika.pain@mtgsa.com.pl
 
INTERMARE SOUTH BALTIC
Magdalena Włoczkowska
manager wystawy
tel. 58 554 92 38
kom. 665 033 800
magdalena.wloczkowska@mtgsa.com.pl

TRAKO
Dorota Daszkowska-Kosewska
dyrektor projektu
tel. 58 554 92 12
kom. 695 333 071
fax 58 554 92 11
dorota.daszkowska@mtgsa.com.pl

Wynajem obiektu

Marketing

Pracownia graficzna