AMBEREXPO

Szukasz wyjątkowego miejsca na zorganizowanie targów, kongresu, konferencji, balu albo innego ciekawego wydarzenia? Zależy Ci na prestiżowym miejscu? Na profesjonalizmie oraz dbałości o szczegóły? Lepiej nie mogłeś trafić! Pomożemy Ci zorganizować event o jakim marzyłeś!

Nasz obiekt to miejsce z charakterem. Ma niepowtarzalny, wyróżniający styl. Dogodna lokalizacja w prestiżowym sąsiedztwie Polsat Plus Arena Gdańsk oraz funkcjonalność obiektu stwarzają możliwość organizacji różnorodnych, zaawansowanych technologicznie wydarzeń gospodarczych, naukowych i kulturalnych. Warto TU być.


centrum wystawienniczo-kongresoweAMBEREXPO
Centrum Wystawienniczo-Kongresowe Międzynarodowych Targów Gdańskich znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie jednego z najpiękniejszych w Europie stadionów piłkarskich, zwany „bursztynowym” – Polsat Plus Arena Gdańsk, uhonorowany w 2012 roku pierwszą nagrodą w kategorii architektura i wzornictwo, prestiżowego międzynarodowego konkursu Stadium Business Awards.

Na kompleks AMBEREXPO składają się trzy zintegrowane hale wystawiennicze o powierzchni 12 tys. m², centrum konferencyjne z czterema salami dla 1058 uczestników z możliwością mobilnego kreowania przestrzeni, wyposażone w zaplecze recepcyjne i strefą VIP, centrum prasowe, restauracja, powierzchnia biurowa 6 tys. m², parking na 430 miejsc postojowych, tory ekspozycyjne.

Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby wymagającej grupy odbiorców. Centrum wyposażone jest w najnowocześniejsze technologie - telekomunikacyjne, wystawiennicze, konferencyjne takie jak system kontroli dostępu, biletowania, tłumaczeń symultanicznych, multimedia, ekrany DS. Zastosowane rozwiązania techniczne umożliwiają realizowanie różnorodnych projektów, od wystawienniczych, przez kongresy, konferencje, szkolenia, aż po imprezy kulturalne i eventowe. Wielkość obiektu i jego funkcjonalność pozwalają na bezkolizyjną aranżację przestrzeni dla kilku wydarzeń jednocześnie.

Centrum łączy z lotniskiem dogodna, bezpośrednia droga, a ze śródmieściem Gdańska oraz Sopotem i Gdynią – tramwaj, autobus oraz Szybka Kolej Miejska (przystanek: Gdańsk-Stadion Expo), nieopodal znajduje się również baza promowa.